Účelně zařízená rekreační chata (původně rekreační středisko s restaurací) (200 m2) leží na atraktivním místě přímo na břehu Těrlické přehrady v okrajové části obce Těrlicko a nabízí pronájem pro 20 osob.

Ze vstupní chodby se vchází do společenské místnosti, koupelny, na toalety a do 5 ložnic. Společenská místnost je vybavena stoly, židlemi, krbem, TV, klimatizační jednotkou a barovým pultem s výčepním zařízením (možnost objednání sudu piva/lima u majitele chaty), nápojovou ledničkou, pressovačem a el. konvicí. Od barového pultu se vstupuje do kuchyně, ve které jsou k dispozici 2 kombinované sporáky (8 hořáků + 2 el. trouby), horkovzdušná trouba, fritéza, 2 ledničky s mrazícím boxem, myčka a 2 mikrovlnné trouby. Lze zapůčit také cateringové vybavení. Na společenskou místnost navazuje druhá společenská místnost se stoly, židlemi, nápojovou ledničkou, dětským koutkem a stolem na páku. Z obou společenských místnosti se vstupuje na zastřešenou terasu s posezením a dále pak z terasy na pozemek. 

Ke spaní hostů slouží 5 samostatných ložnic:

1/ s dvojlůžkem a patrovou postelí,

2/ se 2 lůžky a patrovou postelí,

3/ se 2 lůžky a patrovou postelí,

4/ se 2 lůžky a patrovou postelí a

5/ s dvojlůžkem a patrovou postelí.

Koupelna disponuje 2 otevřenými sprchami, WC a umyvadlem. Teplá voda zajištěna plynovým průtokovým ohřívačem. Toalety jsou rozděleny na dámská a pánská. Dámské WC je rozděleno na 2 kabinky, pánské WC má jednu kabinku a 3 pisoáry. K dispozici také nočník a dětské prkénko na wc.

V chatě je k dispozici připojení k internetu (WI-FI). Jedná se o nekuřácký objekt. Centrální topení je na tuhá paliva (v případě potřeby topí majitel z kotelny – separátní vchod). Na pozemku u chaty (cca. 1500 m2) mohou hosté využít asfaltové hřiště (síť k dispozici), ruské kuželky, venkovní posezení, elektrický gril(kuřata případně i sele), ohniště s roštem a lavičkami a 2 houpačky. Hranice pozemku jsou oploceny pouze částečně. Z pozemku je přímý vstup k vodě (možnost zapůjčení pramice a kanoe, možnost rybaření a přírodního koupání). Po dohodě s majitelem lze zajistit také projížďku plachetnicí.  Parkování na pozemku. Venkovní prostory jsou monitorovány kamerovým systémem. Domácí zvířata jsou u nás vítána.